0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group A
Germany
-
-
Scotland
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie A
Flamengo RJ
۲
۱
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۳
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
EC Bahia
۱
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۰
Cruzeiro MG
۲
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Internacional RS
۰
۰
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Egypt
Premier League
Pharco
۱
۲
Al Ahly Cairo
Finished
۱۹:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۱
۲
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
China
Super League
Meizhou Hakka
۰
۰
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۳
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۳۰
Morocco
Botola Pro
FAR Rabat
۱
۰
Fath Union Sportive Rabat
inprogress
۲۰:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۳
Raja Casablanca
inprogress
۲۰:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Maghrib Association Tetouan
inprogress
۲۰:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
۰
۱
Olympique de Safi
inprogress
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
۳
۳
HUSA Agadir
inprogress
۲۰:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۱
۳
Jeunesse Sportive Soualem
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۰
۴
Real Madrid (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Lanus
۲
۰
Racing Club
Finished
۰۳:۴۵
Newell's Old Boys
۰
۲
Instituto de Cordoba
Finished
۰۳:۴۵
Sarmiento
۲
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۱:۳۰
Tigre
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Corinthians U20
۱
۰
Sao Bernardo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۰
۰
Referencia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Novorizontino U20
۰
۰
Marilia AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Jose Bonifacio U20
۲
۰
Olimpia SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۰
۱
CA Joseense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۱
۰
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۱
۰
Portuguesa Desportos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۱
۰
Cosmopolitano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Maua FC U20
۰
۰
Portuguesa Santista SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۲
۰
Sfera SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
EC Agua Santa U20
۱
۱
Aster Brasil FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Flamengo SP U20
۲
۱
Nacional AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Comercial FC Tiete U20
۰
۰
Sao Bento U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
۱
۰
Juventus SC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
۰
۱
Porto FootBall U20
inprogress
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
۱
۰
Metropolitano AL U20
inprogress
۲۱:۳۰
VOCEM U20
۰
۲
Presidente Prudente U20
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Suzano AC U20
۱
۱
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Botafogo SP U20
۵
۰
CA Bandeirante SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۳
۰
Paulinia FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Claro U20
۲
۱
CA Taquaritinga SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Preto U20
۱
۲
Tanabi U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
۰
۱
Uniao Sao Joao U20
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Osasco U20
۰
۰
Clube Vital U20
inprogress
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۳
۰
AD Guarulhos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter de Bebedouro U20
۰
۲
Sertaozinho U20
inprogress
۲۱:۳۰
Malaysia
FA Cup
Terengganu
۲
۱
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Pahang
۱
۲
Penang FC
Finished
۱۵:۴۵
Kedah
۵
۰
Bukit Tambun FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuala Lumpur City FC
۲
۳
Kuching City FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Casuarina FC
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۳۰
University Azzurri FC
۲
۴
Darwin Hearts
Finished
۱۲:۳۰
Uzbekistan
Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
Bhutan
Premier League
Daga United FC
۱
۲
Royal Thimphu College
Finished
۱۳:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Caracas FC
۲
۱
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۳۰
Monagas SC
۵
۱
Atletico La Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Tachira FC
۵
۱
Urena Fc
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie D
Fluminense PL
۲
۲
Cameta Sport Club
Finished
۰۱:۳۰
Princesa Solimoes
۳
۱
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
Itabuna BA
۱
۱
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۱:۳۰
Treze FC
۲
۰
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Baiano 2
Fluminense De Feira
۱
۰
Jacobinense BA
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Clarence Zebras Reserves
۲
۴
Taroona
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights 2
۱
۹
South Hobart Reserves
Finished
۱۳:۴۵
Jordan
League Women
Al Isteklal (W)
۱
۲
Al-Hussein SC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Al Naser (W)
۰
۰
Amman FC (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Ethiopia
Premier League
Dire Dawa
۱
۰
Kedus Giorgis
Finished
۱۸:۳۰
Fasil Kenema
۰
۱
Defence Force FC
Finished
۱۵:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Orlando City II
۲
۳
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۴
۱
Minnesota United FC II
Finished
۰۴:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۳
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami II
۱
۲
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۱
۲
Brunswick City U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۲
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
South Australia Premier League Women
Salisbury Inter (W)
۲
۴
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
Sturt Lions (W)
۶
۶
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Adelaide University (W)
۰
۳
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۲:۱۵
World
Maurice Revello Tournament
Republic of Korea U21
۲
۱
Indonesia U20
Finished
۱۵:۳۰
Mexico U23
۱
۳
Japan U19
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia U23
۱
۲
Panama U23
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 2
Kalaa Sport
۰
۰
CS Tabarka
Finished
۱۹:۰۰
Rades
۱
۱
JS Kairouan
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Werribee City
۲
۱
Brunswick City
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۲
۰
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FC Talant
Finished
۱۵:۳۰
FC Alga
۱
۳
Abdish-Ata
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۲
۲
Grorud
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۱
۱
BK Forward
inprogress
۲۰:۳۰
IK Kongahalla
۰
۱
Skovde IFK
inprogress
۲۱:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۱
۲
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۲
۱
Mechal FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Vidar
۴
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۹:۳۰
Poland
IV Liga
KS Blonianka Blonie
۲
۱
LKS Mazur Karczew
inprogress
۲۰:۳۰
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
۰
۳
KS Mieszko Gniezno
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Landesliga
SV Haitzendorf
۲
۰
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
inprogress
۲۱:۳۰
SC Wiener Neustadter
۱
۰
Indat Rohrbach
inprogress
۲۱:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۲
۲
ASV 13
Finished
۱۹:۳۰
SK Slovan Hac
۵
۱
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
SV Donau
۰
۱
SC Red Star Penzing
Finished
۲۰:۰۰
ASV Schrems
۱
۰
Korneuburg ASC Marathon
inprogress
۲۱:۰۰
SC Ortmann
۱
۱
SC Retz
inprogress
۲۰:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SC Kundl
inprogress
۲۰:۳۰
Belarus
1. Division
Kommunalnik Slonim
۱
۰
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۷:۳۰
BFF Academy Minsk U17
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۰
۲
FC Molodechno
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Torns IF
۰
۰
Eskilsminne IF
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Essendon Royals
۱
۲
Box Hill United
Finished
۱۴:۰۰
Brunswick Juventus
۱
۰
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۳:۳۰
Ipswich Knights
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Fort Worth Vaqueros FC
۲
۳
Laredo Heat
Finished
۰۴:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Salisbury Inter Reserves (W)
۱
۴
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Adelaide University Reserves (W)
۱
۲
West Torrens Birkalla Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Australia
NPL South Australia
Modbury Jets
۱
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۱
۰
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۱
۲
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
Ligue 1
JS Saoura
۱
۲
CR Belouizdad
Finished
۱۹:۱۵
ASO Chlef
۲
۱
US Biskra
Finished
۱۹:۱۵
CS Constantine
۱
۲
ES Setif
Finished
۱۹:۱۵
MC El Bayadh
۱
۰
ES Ben Aknoun
Finished
۱۹:۱۵
MC Alger
۳
۱
MC Oran
inprogress
۲۰:۳۰
NC Magra
۲
۳
USM Alger
Finished
۱۹:۱۵
Paradou AC
۲
۰
USM Khenchela
Finished
۱۹:۱۵
US Souf
۰
۴
JS Kabylie
Finished
۱۹:۱۵
Finland
Kolmonen
PuiU Helsinki
۳
۱
TiPS
Finished
۱۹:۴۵
Lautp
۲
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
Ponnistajat
۱
۱
Gnistan Ogeli
Finished
۱۹:۴۵
MPS/Atletico Malmi
۰
۳
FC Kontu
Finished
۱۹:۴۵
PK Keski-Uusimaa II
۴
۱
MPS
Finished
۱۹:۰۰
Kyparamaki Rangers
۱
۲
Komeetat
Finished
۱۹:۳۰
Toukolan Teras
۳
۳
Lehmon Pallo-77
Finished
۱۹:۳۰
Saaksjaerven Loiske
۴
۰
TP 49
Finished
۱۹:۳۰
LPS
۷
۰
HerTo
Finished
۱۹:۴۵
LJS
۱
۱
FC Espoo
inprogress
۲۰:۳۵
FF Jaro II
۱
۲
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۸:۳۰
AIFK Turku
۴
۰
IFK Mariehamn II
Finished
۱۸:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۲
SC Zulimanit
Finished
۲۰:۰۰
Masku
۲
۰
SalPa II
Finished
۱۹:۰۰
KaaPo
۳
۰
PIF Parainen
Finished
۱۹:۳۰
Valtti
۵
۰
PPJ/Lauttasaari
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۱
۲
IFK Simrishamn
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
Superettan
Orgryte IS
۱
۱
GIF Sundsvall
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Umea FC
۳
۰
Friska Viljor
inprogress
۲۰:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۶
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Porto PE U20
۰
۰
Retro FC Brasil U20
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fram Reykjavik (W)
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
IR Reykjavik (W)
-
-
UMF Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
IA Akranes (W)
-
-
HK Kopavogur (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Brazil
Catarinense U20
Barra FC SC U20
۳
۰
Figueirense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Tallinn
۱
۱
Tartu JK Welco
inprogress
۲۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۵
۰
Hegelmann Litauen II
Finished
۱۹:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
FC Garliava
۱
۲
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
BE1 NFA
۲
۱
Tauras Taurage
Finished
۱۹:۰۰
United States
WPSL Women
Rebels Empire (W)
۳
۱
Albion San Diego (W)
Finished
۰۶:۳۰
Dayton Dutch Lions (W)
۰
۴
FC Pride (W)
Finished
۰۲:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۰
۱
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۲۰:۱۵
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
FC Gomel
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL League Two
Oakland FC
۰
۴
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
Flatirons Rush SC
۲
۲
Albion Colorado
Finished
۰۵:۳۰
RKC Third Coast
۲
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
RKC Soccer Club
-
-
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Linfield (W)
-
-
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Larne FC (W)
-
-
Mid Ulster (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Australia
NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Tunisia
Ligue 1
Stade Tunisien
۱
۱
Club Africain
Finished
۱۹:۰۰
Bizertin
۲
۰
US Tataouine
Finished
۱۹:۰۰
AS Slimane
۲
۲
ES Metlaoui
Finished
۱۹:۰۰
EGS Gafsa
۱
۲
Olympique Beja
Finished
۱۹:۰۰
Us Ben Guerdane
۱
۲
AS Marsa
Finished
۱۹:۰۰
Mauritania
Mauritania Cup
AS Pompier
۰
۰
Chemal FC
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
3. Liga
SK Hranice
۰
۰
Unicov
inprogress
۲۰:۳۰
FK Apos Blansko
۳
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۸:۳۰
SC Znojmo
۲
۱
FK Hodonín
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Primera A Women
Racing Club (W)
۰
۱
CA Belgrano (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Colombia
U19 Championship
Tigres U19
۴
۱
Bogota FC U19
inprogress
۲۰:۳۰
Tiendas Margos U19
۱
۰
Independiente Medellin U19
Finished
۱۸:۳۰
Depor Valencia FC U19
۰
۵
America de Cali U19
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
۱
۲
Lindome GIF
inprogress
۲۰:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Erbil SC
۰
۰
Al Talaba FC
Finished
۱۸:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۴
۰
JDFS Alberts
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
1. NL Promotion/Relegation Playoffs
Orijent 1919
۲
۱
Kustosija
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
Valmieras FK
۶
۱
Tukums 2000
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie B
Amazonas FC
۰
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
Cup Women
Western Springs (W)
۵
۰
Hibiscus Coast (W)
Finished
۱۰:۳۰
Thailand
League 1 Women
Kasem Bundit (W)
۳
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
University League
Dhurakij Pundit University
۰
۰
Bangkok University
Finished
۰۵:۳۰
Algeria
Youth League
MC El Bayadh U21
۰
۰
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
NC Magra U21
۰
۳
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
Paradou AC U21
۰
۰
USM Khenchela U21
Finished
۱۲:۳۰
ASO Chlef U21
۳
۲
US Biskra U21
Finished
۱۲:۳۰
JS Saoura U21
۱
۴
CR Belouizdad U21
Finished
۱۲:۳۰
US Souf U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۸:۳۰
Polva FC Lootos (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Regional League
CA Regional de Resistencia
-
-
CA Juventud de Puerto Tirol
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Centro Norte Argentino
۰
۰
San Martin Margarita Belen
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Paranaense U20
Patriotas FC U20
۱
۱
Azuriz FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۲
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kenya
Super League
Kibera Black Stars
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۳
۰
Darajani Gogo
Finished
۱۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
MFK Ruzomberok
۴
۰
FK Humenne
Finished
۱۶:۳۰
Bolivia
Reserve League
Real Tomayapo Reserves
۴
۳
Royal Pari Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Reserve League
Sport Boys Reserves
۲
۰
UTC Cajamarca Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Cesar Vallejo Reserves
۵
۰
Comerciantes Unidos Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FC Strani
۴
۰
SK Batov
Finished
۱۹:۳۰
Bridlicna
۱
۴
MFK Havirov
Finished
۱۸:۱۵
Valasske Mezirici
۱
۰
Hlubina
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava 2
۲
۱
Jesenik
Finished
۱۸:۳۰
Havlickuv Brod
۲
۰
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۹:۳۰
FC Rokycany
۲
۳
SK Petrin Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Sumperk
۱
۲
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۳۰
FC Vratimov
۳
۶
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Suomen Cup
PK-35 Helsinki
۴
۰
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Vikingur Gota II
۱
۰
FC Hoyvik
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL League One
Union Omaha
۴
۱
Spokane Velocity FC
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
Serie B
Gualaceo SC
۱
۰
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۳
۰
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
IFK Eskilstuna
۲
۱
Smedby AIS
inprogress
۲۱:۰۰
Nacka Iliria
۱
۱
IFK Haninge
inprogress
۲۱:۰۰
Argentina
U20 Championship
Excursionistas U20
۴
۰
Deportivo Laferrere U20
Finished
۱۸:۰۰
Singapore
Premier League
Hougang United FC
۲
۶
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
Algeria
League Women
CS Constantine (W)
۷
۰
USF Bejaia (W)
Finished
۱۱:۰۰
CM Batna (W)
۱
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۳:۰۰
New Zealand
Chatham Cup
Auckland United FC
۱
۲
Manurewa AFC
Finished
۱۰:۳۰
Kazakhstan
Super League Women
Tomiris Turan (W)
۳
۱
Okzhetpes (W)
Finished
۱۰:۰۰
Myanmar
U20 League
Dagon Star United U20
۲
۰
Yangon United U20
Finished
۱۲:۳۰
ISPE U20
۴
۰
Thitsar Arman U20
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۲
۰
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۴:۰۰
Mongolia
Premier League
Bavarians FC
۲
۹
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۴:۴۵
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Sparta Brno
۵
۱
FC Kurim
Finished
۱۸:۰۰
FC Rapotic 1943
۱
۰
TJ Nova Ves
inprogress
۱۸:۳۰
Slavoj Myto
۲
۴
Rapid Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Saturn Ramenskoye
۲
۰
Znamya Truda OZ
Finished
۱۹:۰۰
Burkina Faso
Premier League
Salitas
۱
۳
Majestic FC
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca U20
Rio Sao Paulo RJ U20
۱
۴
Campo Grande RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
Faroe Islands
Premier League
EB Streymur
-
-
KI Klaksvík
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید